Basenjitreff på Fornebu

Basenji som løper i hundepark.

Vi tester ut et nytt lavterskel konsept: Basenjitreff i hundepark.

Møt opp på Storøya Hundepark søndag 24. april kl. 10, så lar vi basenjiene våre møtes.

Hundeparken består av to inngjerdede områder, en mindre og en større. Om noen ikke går så godt sammen er det derfor mulighet for å splitte opp gruppen.

De fleste besøkende komme fra kl. 12 og utover, så det vil være mange ledige parkeringsplasser og sannsynligvis få andre hunder i parken.

Veibeskrivelse fra parkeringsplassen:

Følg stien mot stranda på Storøyodden så finner du hundeparken.Om treffet blir en suksess og det er interesse for det kan det godt hende at vi vil gjentar dette regelmessig fremover.Vi håper du og basenien din vil bli med!

Se facebook-event her:


Bli medlem

Som medlem av Norsk Basenjiklubb blir du en del av et herlig samfunn av engasjerte basenjieiere. Som medlem får du mulighet til å delta på arrangementer, bli med i gruppen vår på Facebook og bli med på å påvirke klubbens retning.

Bli medlem


Siste valpekull

Ingen valpekull nå. :(